İlanları karşılaştırın

Yeni Çözüm Ortağınız
  • Aynokom Emlak
  • Gayrimenkul
  • Evinizi Bulalım

Vizyonumuz

Bütünsel bir dürüstlük, profesyonel ekip ve çözüm
ortakları ile uluslararası ticarette en çok tercih
edilen iş ortağı olmak.

Misyonumuz

İş ortaklarımızın ulusal ve uluslararası pazarlara
açılım yeteneklerini arttırarak değer
kazanmalarına destek olmak.

Aynokom-Emlak, Türkiye, Ortadoğu ve Afrika’nın hızla büyüyen potansiyelinden kaynaklanıyor. Çevreleyen bölgedeki emlak piyasalarını birleştiren Aynokom gayrimenkul hizmetleri.

Uluslararası alıcılar için güvenilir bir yerel bilgi kaynağına sahip olmak, diğer pazarlara yatırım yaparken kazanılması gereken en önemli faktördür. Doğru ve güvenilir bilginin önemli olduğu açıkça görüldüğü üzere, pazarı güçlü bir şekilde anlamak da mevcut tüm seçenekleri bilmek ve karşılaştırmak ve doğru karar vermek için başarılı olmak için anahtardır.

Aynokom gayrimenkul hizmetleri, profesyonel ortaklar portföyü için küresel bir görünürlük sağlarken, aynı zamanda özel talepler için pazar araştırması yapabilir. Herhangi bir satın alma kararı vermeden önce sizin için güvenilir bir uzmanlık da sağlıyoruz. Kazanç karanızı proaktif bir şekilde elde etmek için buradayız.

Neden Aynokom Emlak ?

Ortadoğu, Körfez ve Afrika ülkelerinde yürüttüğümüz pazar araştırmalarının ortaya çıkardığı bir gerekliliğin sonucu olarak Aynokom-Emlak; hem Türkiye’de faaliyet gösteren, göstermek isteyen yabancı yatırımcıların hem de yeni pazarlara açılmak isteyen yerli girişimcilerin EMLAK Platformu olarak ortaya çıkmıştır. Ulusal ve uluslararası pazarların entegrasyonu sağlanırken, Aynokom-Emlak girişimci ve şirketlerin ihtiyaç duyabileceği temel alanlarda da onları yalnız bırakmamayı hedefleyen çözümler sunar. Aynokom-Emlak, girişimci ve şirketlerin kurumsal kimliklerinin güçlendirilmesine ,ulusal ve uluslararası arz talep buluşmasında rekabet güçlerinin arttırılmasına, şirket tanıtmalarının ve ürün kataloglarının çok dil çözüm paketiyle aktif olarak yapılabilmesine imkan sağlarken, gümrük işlemleri, hukuksal süreçlerin desteklenmesi, uluslararası emlak platformda özel taleplerin oluşturulabilmesi, yatırım görüşmeleri ve iletişim süreçlerinin desteklenmesiyle küçük ve orta ölçekli işletmelerin ticari operasyonel yeteneklerini arttırır.

Aynokom Gurup

Aynokom-Emlak olarak, ülkemize ve şirketlerimize olan tam güvenimizle; uluslararası pazarlarda yeni bağlantılar oluşturabilen, kurumsal kimlikleri güçlenmiş, daha görünür ve ulaşılabilir, operasyonel yetenekler kazanmış çözüm ortaklarımızın; gerçek ticari potansiyellerinin en üst düzeyde ortaya çıkmasına katkı sağlayacağımıza olan inancımız tamdır.

Aynokom Emlak başarılığınızı tetiklemesi için inşa edildi

Daha fazla görüşme yapın, daha fazla izlenme planlayın ve daha fazla komisyon elde edin